Pinmanya; çevirimiçi bir pano ve sonsuz bir ilham kaynağıdır.
Sevdiğiniz görselleri organize etmek ve paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Pinmanya Nedir?

İnternetteki kendinize özgü panonuzdur.

İnternette geziyorsunuz ve bazı sitelerde çok ilginizi çeken görseller gördünüz. Böyle bir durumda eskiden ne yapıyordunuz? Ya bu görseli es geçiyordunuz, ya da bilgisayarınıza kaydetmek ile uğraşıp hiçte pratik olmayan bir şekilde ara sıra inceliyordunuz. İşte Pinmanya bunu değiştirmek için açıldı!

Pinmanya, kendi bilgisayarınızda bulunan ya da internette karşılaştığınız ve ilginizi çeken görsel ve videolardan çevirimiçi panolar oluşturmanızı sağlayan bir sistemdir ve tamamen ücretsizdir.

Örneğin; bir sitede ilginizi çeken bir görsele denk geldiniz ve görseli de beğendiniz diyelim. Bir kaç tıklama ile o görseli Pinmanya'daki panonuza ekleyebiliyorsunuz (Panolar, Facebook'taki albümler ile aynı mantığa sahiptir).

Bir siteden pinleme yaparken sistem otomatik olarak, bulduğunuz o görsele sitenin bağlantısını ekler ve o görsele tıklandığında, tıklayan kişi görselin bulunduğu o siteye yönlendirilir. Böylece hem görseli, hemde görselin bulduğunu siteyi kaybetmezsiniz, istediğiniz an kolayca erişebilirsiniz.

Pinmanya ile Neler Yapabilirsiniz?

Mesela evinizi yeniden canlandırabilirsiniz!

Melisa, internette gezdiği sitelerde gördüğü birbirinden değerli fikirleri ve resimleri Pinmanya.com üzerinde açtığı panolarda biriktiriyor. Yeni nesil ürünler, moda aydınlatmalar, en çılgın halılar, en renkli duvar kağıtları ve çok daha fazlasını panosunda biriktirerek, hayalindeki evi güzelleştirmeye bir adım daha yaklaşıyor.

 

Hayalinizdeki düğünü planlayabilirsiniz!

Bilge ve Samet hayallerindeki düğünlerini Pinmanya'daki panolarına ekledikleri birbirinden muhteşem gelinlik modelleri, gelin çiçekleri, davetiye modelleri, damatlıklar ve çok daha fazlası ile planlıyor. Herkesin fikirlerini yorum olarak sunmasıda onların seçimlerine oldukçu yardımcı oluyor.

 

Stilinizi keşfedebilirsiniz!

Kadir ve Serhat stillerini Pinmanya ile belirliyor. İnternette sörf yaparken karşılaştıkları ilginç kıyafetleri ve aksesuarları panolarına ekleyerek modayı her zaman bir adım ileriden takip ediyor. Onlar ne istediklerini biliyor, her an ilham alabilecekleri yeni ürünlerle karşı karşıya kalabilirler.

 

Ufkunuzu genişletebilirsiniz!

Erdegül ve Salih işlerine ilham verebilecek herşeyi panolarına ekliyorlar. Beğendikleri resimleri referans olarak kullanıp, kendi işlerinde daha yaratıcı bir seviyeye doğru ilerliyorlar. Hemde istedikleri her yerden panolarına ulaşarak.

 

Tariflerinizi hiçbir zaman kaybetmeyin!

Selin yemek yapmayı çok seviyor ve sürekli tarif peşinde. Artık sevdiği tüm tarifleri tek tek deftere yazmasına da gerek kalmadı! Sevdiği tarifleri pinleyerek onlara istediği an ulaşmanın keyfini çıkarıyor.

 


Sizde zaman kaybetmeyin ve biran önce aramıza katılın.

En Üst